Výstavy

Nábytok a bývanie

Dovoľujeme si Vás pozvať na výstavu nábytok a bývanie v Nitre na Výstavisku Agrokomplex, v dňoch 5.-10. 03. 2013. Na výstave predvedieme aj najlepší centrálny vysávač roka s ocenením PLUS X AWARD.
Nájdete nás v pavilóne M4, v stánku číslo 24. Tešíme sa na Vašu návštevu !

AquaTherm 2013

Vystavovali sme na Medzinárodnom odbornom veľtrhu vykurovania, vetrania, klimatizačnej, meracej, regulacnej, sanitárnej a ekologickej techniky AQUA-THERM Nitra 2013. Najväčší záujem u návštevníkov vzbudil centrálny vysávač Electrolux ZCV 870, ktorý získal ocenenie PLUS X AWARD ako najlepší centrálny vysávač roka.
Centrálny vysávač za polovicu vyhral na výstave AQUATHERM pán Dalibor Prokein z Banskej Štiavnice, výhercovi blahoželáme!

AquaTherm

Veľký záujem verejnosti vzbudil náš stánok na 14. medzinárodnom odbornom veľtrhu vykurovania, vetrania, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky AquaTherm, ktorý sa konal v Nitre 7. 2. 2012 - 10. 2. 2012.
Cenu centrálny vysávač získali manželia Urcikánoví z Lehoty, výhercom blahoželáme a veríme že im náš centrálny vysávač bude dlho slúžiť.
Nábytok a bývanie

Mimoriadne vysoký záujem o centrálne vysávače Electrolux sme zaznamenali na tohtoročnej výstave Nábytok a bývanie v Nitre, ktorá sa konala 13. 3. – 18. 3. 2012.
Cenu centrálny vysávač za 1 euro získal Pavol Zluky z Čierneho Balogu.

CONECO/RACIOENERGIA

27. - 31. 3. 2012 sa konal 33. medzinárodný veľtrh CONECO, a 22. medzinárodný veľtrh energetickej efektívnosti a racionalizácie využitia energie RACIOENERGIA. Záujem verejnosti o zdravšie bývanie vďaka centrálnemu vysávaniu vysoko prekročil naše očakávania a táto výstava sa nás milo prekvapila. Víťazom súťaže sa stal Peter Žák.